دیگر تورهای ما

زیباترین مکان های دنیا را با ما تجربه کنید

آخرین اخبار

 • همه چیز در باره ی کانادا (۱۰:۳۵) ۱۳۹۸/۱۲۲۲

  شمالی ترین منطقه قاره آمریکا و دومین کشور پهناور جهان با 10 استان و 3 قلمرو کانادا نام دارد. برای درک بهتر بزرگی مساحت کانادا کافیست بدانید مساحت این کشور 3برابر مساحت کشورمان ایران ست.

  ادامه
 • همه چیز در باره ی استرالیا (۱۲:۴۸) ۱۳۹۸/۱۲۱۵

  استرالیا سرزمین کوالا و کانگورو کوچکترین قاره جهان و ششمین کشور پهناور دنیاست.این کشور با نام رسمی قلمرو همسود استرالیا به انگلیسی( Commonwealth of Australia) کشوری توسعه یافته است که در نیمکره جنوبی کره زمین قرار گرفته و تقریبا 25 میلیون نفر جمعیت دارد.

  ادامه
 • بایدها و نبایدهای پروازی (۰۱:۰۶) ۱۳۹۸/۱۱۲۸

  مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و پروازهای داخلی مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و داخلی بر اساس مسیر هوایی، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی انتخاب شده متفاوت است. وزن بار مجاز در هواپیما از ۲۳ کیلوگرم تا ۵۰ کیلوگرم با توجه به موارد مذکور تغییر می کند......

  ادامه
 • هتل سواندور توپکاپی پالاس درشهر آنتالیا (۱۰:۳۰) ۱۳۹۸/۰۹۲۵

  هتل سواندور توپکاپی پالاس ( Topkapi Palace Hotel ) هتل توپکاپی پالاس ازمجموعه هتل های WOW درمنطقه کندوآنتالیا می باشد که درفاصله 20 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا و17کیلومتری مرکزشهرواقع شده است.

  ادامه
 • هتل آکواسیس دلوکس در شهر دیدیم (۰۵:۰۸) ۱۳۹۸/۰۹۲۴

  هتل آکواسیس تلفیق آرامش و شگفتی ها!

  ادامه
 • عمان مقصد جدید و جذاب سفر! (۰۵:۰۷) ۱۳۹۸/۰۹۱۲

  در کشور عمان با کوهستان، سواحل زیبا، دره‌ها و غارها روبه‌رو خواهید شد. شگفتی طبیعی در این سفر به یاد ماندنی بسیار دلربا بوده و در کنار یادمان‌های تاریخی خاطراتی تکرار نشدنی را برای شما رقم می‌زند.

  ادامه
 • خدمات CIP (۰۳:۲۹) ۱۳۹۶/۰۷۲۳

  استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد پر مشغله و کثیر السفر چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی بسیار مهم است. جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی این امکان را برای مسافران پروازی فراهم می کند تا ضمن صرفه جویی در وقت و حفظ آرامش روح و روان خود کلیه فرآیند ورود و خروج فرودگاهی آنان بصورت اختصاصی و تشریفاتی صورت پذیرد. جایگاه به عنوان یک فضایی آرام و دلنشین برای افراد ویژه طراحی شده است که مسافرین محترم می توانند به همراه مستقبلین و یا مشایعین محترم بدون نیاز به اجرای فرایندها و روال های عادی عملیات فرودگاهی از جمله دریافت کارت پرواز،تحویل بار و انتظار در صف های طولانی، ضمن استراحت و پذیرایی درخور شأن و منزلت آن ها از فضای کافی شاپ، میز اردو مجهز، اینترنت پر سرعت، سوئیت های مجلل جهت اسکان، پارکینگ اختصاصی، باجه اختصاصی بانک سامان و فروشگاه های DUTY FREE استفاده نمایند. هدف ما رضایت شما در خدمات است. این خدمات تا زمانیکه به پله های هواپیما برسید ارائه خواهد شد.

  ادامه
 • رایج ترین سوالات درباره ی سفر به اروپا (۰۲:۰۷) ۱۳۹۶/۰۴۱۸

  ویزای شینگن چیست؟

  ادامه