این پیام را مخفی کن

همه چیز در باره ی کانادا


شمالی ترین منطقه قاره آمریکا و دومین کشور پهناور جهان با 10 استان و 3 قلمرو کانادا نام دارد. برای درک بهتر بزرگی مساحت کانادا کافیست بدانید مساحت این کشور 3برابر مساحت کشورمان ایران ست.

همه چیز در باره ی استرالیا


استرالیا سرزمین کوالا و کانگورو کوچکترین قاره جهان و ششمین کشور پهناور دنیاست.این کشور با نام رسمی قلمرو همسود استرالیا به انگلیسی( Commonwealth of Australia) کشوری توسعه یافته است که در نیمکره جنوبی کره زمین قرار گرفته و تقریبا 25 میلیون نفر جمعیت دارد.

بایدها و نبایدهای پروازی


مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و پروازهای داخلی مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و داخلی بر اساس مسیر هوایی، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی انتخاب شده متفاوت است. وزن بار مجاز در هواپیما از ۲۳ کیلوگرم تا ۵۰ کیلوگرم با توجه به موارد مذکور تغییر می کند......

هتل آکواسیس دلوکس در شهر دیدیم


هتل آکواسیس تلفیق آرامش و شگفتی ها!

عمان مقصد جدید و جذاب سفر!


در کشور عمان با کوهستان، سواحل زیبا، دره‌ها و غارها روبه‌رو خواهید شد. شگفتی طبیعی در این سفر به یاد ماندنی بسیار دلربا بوده و در کنار یادمان‌های تاریخی خاطراتی تکرار نشدنی را برای شما رقم می‌زند.

خدمات CIP


استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد پر مشغله و کثیر السفر چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی بسیار مهم است. جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی این امکان را برای مسافران پروازی فراهم می کند تا ضمن صرفه جویی در وقت و حفظ آرامش روح و روان خود کلیه فرآیند ورود و خروج فرودگاهی آنان بصورت اختصاصی و تشریفاتی صورت پذیرد. جایگاه به عنوان یک فضایی آرام و دلنشین برای افراد ویژه طراحی شده است که مسافرین محترم می توانند به همراه مستقبلین و یا مشایعین محترم بدون نیاز به اجرای فرایندها و روال های عادی عملیات فرودگاهی از جمله دریافت کارت پرواز،تحویل بار و انتظار در صف های طولانی، ضمن استراحت و پذیرایی درخور شأن و منزلت آن ها از فضای کافی شاپ، میز اردو مجهز، اینترنت پر سرعت، سوئیت های مجلل جهت اسکان، پارکینگ اختصاصی، باجه اختصاصی بانک سامان و فروشگاه های DUTY FREE استفاده نمایند. هدف ما رضایت شما در خدمات است. این خدمات تا زمانیکه به پله های هواپیما برسید ارائه خواهد شد.

رایج ترین سوالات درباره ی سفر به اروپا


ویزای شینگن چیست؟

پاسخ به سوالاتی که ممکن است درباره کانادا داشته باشید ..


تورهای کانادا اصولا چند روزه است؟ یک سفر تفریحی کامل کانادا شامل: شرق و غرب کانادا بوده و اصولابین 13 تا 17 روزه است......

سوالات متداول در خصوص کره


جاذبه های توریستی کره را نام ببرید؟

همه چیز درباره ژاپن


ژاپن 1- شهرهای توریستی ژاپن را بگویید؟ توکیو،اوزاکا،کیوتو،هاگونه،اداوارا،یوگوهاما.....