همه چیز درباره ژاپن


ژاپن

1- شهرهای توریستی ژاپن را بگویید؟

توکیو،اوزاکا،کیوتو،هاگونه،اداوارا،یوگوهاما

2- جاذبه های توریستی ژاپن را نام ببرید؟

اکوالاین،دیزنی لند،تله کابین،کوه کویا

3- آب و هوای ژاپن چگونه است و بهترین زمان سفر چه وقت است؟

آب و هوای متنوعی دارد و دارای 4 فصل سال است.ژاپن مجموعه جزایری است که با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده  شده و به همین خاطر در شمال آن زمستان های سرد و طولانی و پربرف و در حالی که در جنوب تابستان خیلی گرم و زمستان معتدل دارد.بهترین زمان سفر در فصل بهار و تابستان است.

4- ویزای ژاپن به چه صورت می باشد؟

ویزای ژاپن 20 روز کاری زمان میبرد و نوع ویزای توریستی و یک بار ورود است.

5-حکومت ژاپن چگونه است و واحد پول ژاپن چیست؟

ژاپن یک کشور امپراتوری است و سیستم پارلمانی مشابه بریتانیا دارد.نخست وزیر آن را اداره میکند و امپراتود نماد کشور و وحدت ملی میباشد و در رابطه با حکومت هیچ قدرتی ندارد.واحد پول ژاپن ین میباشد.

6- ویزای ژاپن چه مدت اعتبار دارد؟

ویزای ژاپن 3 ماه اعتبار دارد.

7- ویزای ژاپن نیاز به ضمانت برگشت دارد؟

بله،ضمانت برگشت به مبلغ 40.000.000 تومان دارد.

8-برای ویزای ژاپن نیاز به انگشت نگاری و مصاحبه است؟

خیر

9-مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ژاپن چیست؟

 2 قطعه عکس 4.5*4.5 زمینه سفید، ترجمه رسمی شناسنامه + مهردادگستری از تمام صفحات،ترجمه رسمی مدارک کاری(جواز کسب برای مشاغل آزاد و تایید فرم کارگزینی برای مشاغل دولتی به همراه مهردادگستری ) پرینت 4 ماهه حساب بانکی+ مانده حساب بالای 40.000.000 تومان. ( در برگه آ4)

10- اختلاف ساعت ژاپن با ایران چقدر است؟

ژاپن حدود 04:30 از ایران جلوتر است.

11-هزینه ها در ژاپن به چه صورت است؟

SUICA   CARD

 

هزینه ها در ژاپن خیلی گران است.بهت از برای جابه جایی از اتوبوس های خطی،مترو و قطارهای شهری استفاده کنیم،با استفاده از کارت هتی اعتباری (SUICA CARD ) میتوانیم هزینه جابه جایی را به حداقل برسانیم. این کارت را میتوانیم از مامورین فروش بلیط خریداری کنیم.

Shop  bic  camera

 

12-در ژاپن چگونه سیم کارت تهیه کنیم؟

مسافران میتوانند از توکیو و کیوتو به راحتی سیم کارت خریداری کنند.درکیوتواز فروشگاهای(   SHOP BIC CAMERA  ) سیم کارت بخرند.امکان خرید سیم کارت در فرودگاه و هم در ایستگاها و پایانه های شهری نیز وجود دارد.پیشنهاد میکنیم حتما برای سفر سیم کارت تهیه کنید تا شامل رومینگ بین المللی نشوید.

13- چگونه در ژاپن مشکل زبان را حل کنیم؟

توصیه می کنیم از هم اکنون به فکر نصب یک اپلیکیشن ترجمه زبان ژاپنی و دانلود مسیرها و نقشه این کشور بوده. مردم محلی بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند و به غریبه ها کمک کرده و در بسیاری از مواقع برای فهماندن منظور خود به شما، پانتومیم اجرا می کنند. احتمال دانستن زبان انگلیسی توسط نسل جوان ژاپنی از جمله  دانشجوها و دبیرستانی ها بیشتر بوده و این افراد قطعا می