این پیام را مخفی کن

همه چیز درباره ژاپن


ژاپن

1- شهرهای توریستی ژاپن را بگویید؟

توکیو،اوزاکا،کیوتو،هاگونه،اداوارا،یوگوهاما

2- جاذبه های توریستی ژاپن را نام ببرید؟

اکوالاین،دیزنی لند،تله کابین،کوه کویا

3- آب و هوای ژاپن چگونه است و بهترین زمان سفر چه وقت است؟

آب و هوای متنوعی دارد و دارای 4 فصل سال است.ژاپن مجموعه جزایری است که با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده  شده و به همین خاطر در شمال آن زمستان های سرد و طولانی و پربرف و در حالی که در جنوب تابستان خیلی گرم و زمستان معتدل دارد.بهترین زمان سفر در فصل بهار و تابستان است.

4- ویزای ژاپن به چه صورت می باشد؟

ویزای ژاپن 20 روز کاری زمان میبرد و نوع ویزای توریستی و یک بار ورود است.

5-حکومت ژاپن چگونه است و واحد پول ژاپن چیست؟

ژاپن یک کشور امپراتوری است و سیستم پارلمانی مشابه بریتانیا دارد.نخست وزیر آن را اداره میکند و امپراتود نماد کشور و وحدت ملی میباشد و در رابطه با حکومت هیچ قدرتی ندارد.واحد پول ژاپن ین میباشد.

6- ویزای ژاپن چه مدت اعتبار دارد؟

ویزای ژاپن 3 ماه اعتبار دارد.

7- ویزای ژاپن نیاز به ضمانت برگشت دارد؟

بله،ضمانت برگشت به مبلغ 40.000.000 تومان دارد.

8-برای ویزای ژاپن نیاز به انگشت نگاری و مصاحبه است؟

خیر

9-مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ژاپن چیست؟

 2 قطعه عکس 4.5*4.5 زمینه سفید، ترجمه رسمی شناسنامه + مهردادگستری از تمام صفحات،ترجمه رسمی مدارک کاری(جواز کسب برای مشاغل آزاد و تایید فرم کارگزینی برای مشاغل دولتی به همراه مهردادگستری ) پرینت 4 ماهه حساب بانکی+ مانده حساب بالای 40.000.000 تومان. ( در برگه آ4)

10- اختلاف ساعت ژاپن با ایران چقدر است؟

ژاپن حدود 04:30 از ایران جلوتر است.

11-هزینه ها در ژاپن به چه صورت است؟

SUICA   CARD

 

هزینه ها در ژاپن خیلی گران است.بهت از برای جابه جایی از اتوبوس های خطی،مترو و قطارهای شهری استفاده کنیم،با استفاده از کارت هتی اعتباری (SUICA CARD ) میتوانیم هزینه جابه جایی را به حداقل برسانیم. این کارت را میتوانیم از مامورین فروش بلیط خریداری کنیم.

Shop  bic  camera

 

12-در ژاپن چگونه سیم کارت تهیه کنیم؟

مسافران میتوانند از توکیو و کیوتو به راحتی سیم کارت خریداری کنند.درکیوتواز فروشگاهای(   SHOP BIC CAMERA  ) سیم کارت بخرند.امکان خرید سیم کارت در فرودگاه و هم در ایستگاها و پایانه های شهری نیز وجود دارد.پیشنهاد میکنیم حتما برای سفر سیم کارت تهیه کنید تا شامل رومینگ بین المللی نشوید.

13- چگونه در ژاپن مشکل زبان را حل کنیم؟

توصیه می کنیم از هم اکنون به فکر نصب یک اپلیکیشن ترجمه زبان ژاپنی و دانلود مسیرها و نقشه این کشور بوده. مردم محلی بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند و به غریبه ها کمک کرده و در بسیاری از مواقع برای فهماندن منظور خود به شما، پانتومیم اجرا می کنند. احتمال دانستن زبان انگلیسی توسط نسل جوان ژاپنی از جمله  دانشجوها و دبیرستانی ها بیشتر بوده و این افراد قطعا می توانند زبان انگلیسی را بخوانند.

14- برای تهیه غذا حلال در ژاپن چه کار باید کرد؟

این کشور رستوران‌های غیر ژاپنی بسیاری همچون رستوران‌های بنگلادشی، اندونزیایی، ایرانی، هندی، مالزیایی و ترکی با غذاها و دست‌پخت‌های متنوعی وجود دارد که می‌توانید طی اقامت خود در ژاپن در آنجا به صرف غذا بپردازید. علاوه بر این مکان‌ها، شما می‌توانید در رستوران‌هایی که تنها غذاهای گیاهی سرو می‌کنند نیز غذای حلال سفارش دهید.

15- برای خرید پوشاک چه فروشگاهایی مناسب است؟

هر کسی که عاشق خرید باشد، می داند که توکیو یکی از بهترین شهرها برای خرید کردن است. همه می دانند که ژاپن مهد مد و پوشاک لوکس می باشد و هر طراحی که می خواهد برند خود را به شهرت برساند از بازار های مد توکیو استقبال می کنند.مرکز خرید گینزا(مارک ها و برندها) راپانچی(مرکز خرید و مرکز تفریحی) هاراجوکا(مخصوص کودکان و دانش آموزان) شیموکیتازاوا(خرید لباس،آلات موسیقی،مرکز خرید اصیل و محلی)کیچی جوجی(خرید لباس) آساکوسا(خرید سوغات)